Yeniden Doğuş

Yeniden Doğuş

Size basit kelimelerle anlatayım:

Bir nehir kenarında seyredin hayatınızı. Anılar geçsin gözlerinizin önünden. Su sesi yankılansın her bir yerden. Gece olsun, gündüz... Bitmesin bu devran. İnsanlar zırhlarını kuşanıp atlarken nehre, siz hayatınızla yüzleşmek zorunda kalın. Kanatsın bedeninizi hüzünler... ve anında iyileştirsin tüm güzellikler. Şehir gürültüyle geçsin yanınızdan.

Bakın, evet o tarafa bakın. Bir de şimdi seyredin insanları. Gözlerinizin içinde başka bir göz, kalbinizin içinde başka bir kalp var gibi izleyeceksiniz ilkin. Ürperip, çıkamayacağınızı sanacaksınız bu bataklıktan. Kaçmak isterken, kaçamayacak ve içinde bulacaksınız kendinizi.

Bakmaktan ötesi olacak artık gözlerinizde; görmek gibi. Atmaktan ötesi olacak artık kalbinizde; hissetmek gibi. Dünya boyut değiştirirken yanı başınızda, siz aynı bedeni taşıyacaksınız üzerinizde. Bakan değil, gören anlayacak yalnız. Yaşayan değil, ölen anlayacak. İşte o gün, şanslısınız demektir, yeniden doğuşunuzu kutlayabilirsiniz artık düşmanlarınızla. Dostlarınıza bir veda partisi.

Merhaba deyin yenilenip sıyrılmanıza.

Merhaba!

Kapı artık neyi açacaksa?

Size basit cümlelerden haber vereyim. Az evvel sahneyi terk edip gittiler ve ruhunuz duymadı...

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ