Sizin Umudunuz...

Sizin Umudunuz...

Umut Duvar Fanzini’inde görevim umut benim. Bir yıldır bütün okur ve yazarlarıma en çok ben minnettarım. Bu süre zarfında ilgi ve meraklarınız hepimize çok iyi geldi. Her birinizin sağladığı katkılar, fanzinin okunmasına ve yazılmasına vesile olan küçük de olsa bir çabanız için diyorum ki: İYİ Kİ VARSINIZ.

Bir harfinizle bile dokunduğunuz kelamlarınız, nice gönüller fethetti, bilin isterim. O halde, hayırlı olsun 1. Yılımız ve yeniden bizimle olacak kalemleriniz.

İlk olarak bu işin tasarım kısmıyla büyük katkıları olan fanzinin imtiyaz sahibi kıymetli Semih Altıntaş ve ekibi Altıntaş Creative-Yazılım’a, yine fanzinin Genel Yayın Yönetmeni kıymetli Büşra Limoncu’ya, fanzinin editörü kıymetli Şeyma Limoncu’ya umudun doğuşundaki emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli ve büyük yürekleriyle bize yolun en başından beri eşlik eden, kalemlerimiz, Hamza Levent, Selahaddin Behruz, Zişan Altıntaş, Sevd’eyla’ya da umutça teşekkürler.

Yazar kadromuzda haftalık yazı yayınlama kısmında yer alan elimiz, ayağımız, hatta kalbimiz olan;  Bir “…” Adam, Servet Çat, Emine Türkuçar, Esra Betül Öksüz, Aişe Ceylan ve Huriye Karabulut’a büyük özen ve titizlikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Ayrıca yazılarını bizimle paylaşan ve umuttan güzel yüreklerini esirgemeyen, Fatma Derinsu, Beyza Çavuşlar, Hüseyin Emir Çavuşlar, Fatma Nur Canoğlu, Şuara Gülten Yalmaç, Zehra, Hümeyra, Kenz-i Mahfi, Nilay Şirin, Mustafa Rüzgar, Fatma Nur Çakı, Zamani, Miyase Kurçeren, Hande Şahin, Baran, Servet Çiftçi, Bağdatkafe Ruhu, Aliye Nur Özkan’a umutları için çok teşekkür ederiz.

Siz kıymetli okurları için yazmayı düstur edinen ve fanzinimize yazı isteğimizi kırmayan yazarlar Bilal Sami Gökdemir, Vahit Taha Kurutlu, Tolga Akpınar’a ve tabii ki sanata yüreğini adamış Tuğba Gülyeşil’e şükranlarımı sunuyorum.

Unutmadan, tüm umut sahipleri için benim de kitap ve şiir tavsiyem elbette var: Nuri Pakdil’in Anneler ve Kudüsler şiirini okumaya, ardından üstadın ruhuna en büyük teşekkür için birer Fatiha okumaya siz değerli okurlarımı davet ediyorum çünkü, “Ayarlanmadan Kudüs’e boşuna vakit geçirirsin.” Kudüs’ü kol saati gibi taşırken de kendinizi bulabilmeniz için Cemil Meriç’ten “Bu Ülke”yi okumaya bütün okurlarımı davet ediyorum.

Sevgiler…

2 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ